اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج پذیرفته می شود. اجرای دقیق و اصولی یک سیستم مدار بسته در بازدهی شیلات بسیار تاثیر گذار است. استفاده از دستگاه های متناسب با حجم حوضچه ها ی پرورش ماهی و همینطور مکان استقرار هر دستگاه می تواند در نتایج به عمل آمده در تولید یک شیلات تاثیر مثبت بگذارد، از این رو تلاش همکاران ما در جهت افزایش بازدهی مزارع پرورش ماهی، با طراحی و اجرای درست سیستم های نوین می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

حساسیت در ثابت نگه داشتن و به نحوی، در رنج بودن تمامی المان های تاثیر گذار در پرورش ماهی و انواع آبزیان، باعث شده است که تمامی پرورش دهندگان ماهی جهت افزایش بازده شیلات خود، به فکر استفاده از سیستم های دقیق و مطمئن باشند.

تاثیر مخرب یک سیستم پرخطا و همینطور هزینه های سرسام آور تولید آبزیان می تواند ضربات جبران ناپذیری به شیلات کاران وارد نماید. از سویی دیگر، محدودیت در استفاده از منابع آب شیرین و توسعه مزارع پرورش ماهی و همینطور افزایش هزینه های تولید، سبب شده که شیلات کاران به فکر تولید با حداکثر ظرفیت باشند، داشتن تولید بالا و استفاده از تمامی ظرفیت های یک شیلات، داشتن یک سیستم حساب شده به همراه اطلاعات دقیق متخصصان مرتبط را می طلبد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

یک سیستم کارآمد، می تواند تاثیر بسیار عالی در فرآیند تولید یک شیلات بگذارد و بعضا تا چند برابر تولید را بالا ببرد، سیستم های مدار بسته هوشمند بر اساس ورودی و خروجی آب به استخرها، آیتم های حیاتی آبزیان را که می توان به اکسیژن محلول در آب، ph ، میزان دی اکسید کربن و نیتروژن آب  اشاره کرد، را کنترل می کنند و دفعتا در رنج استانداردی آن ها را ثابت نگه دارند.

سیستم های مدار بسته و نیمه مدار بسته تا حد کاملا قابل قبولی، مصرف آب شیلات را کاهش می دهند و با حذف تمامی آلاینده های محیطی و طبیعی، میزان تلفات تولید را نیز کاهش می دهند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در سراسر کشور توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود، برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.