اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان

اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان پذیرفته می شود. سیستم های مدار بسته با بهره گیری از انواع تجهیزات جدید، می توانند از ابتدای ساخت شیلات و یا بر روی شیلات های سنتی راه اندازی شوند. مصرف آب کمتر و امکان افزایش حجم ماهی تولیدی در حوضچه های پرورش از مزایای این سیستم ها می باشند. برای آشنایی بیشتر با خدمات و نحوه اجرای سیستم های مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا، با سایت ما همراه باشید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان

رشد جمعت در جهان و برداشت های بی رویه از منابع طبیعی، جهت تامین غذای انسان ها، سبب شده که روش های سنتی و برداشت طبیعی از طبیعت و محصولات و جانوران، دیگر کفاف سیر کردن شکم میلیاردها انسان بر روی کره ی زمین را ندهد. از اینرو بشر به روش های کشاورزی پیشرفته و دامپروری مدرن روی آورد و با اصلاح نژاد و بهره گیری از انواع مواد شیمیایی و طبیعی، سعی در افزایش قابل توجه بازده انواع محصولات داشته است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان

از بهترین منابع غذایی در جهان که به نوعی منبع سرشاری از مواد مورد نیاز بدن انسان می باشد، می توان به ماهی، بخصوص گونه ماهی قزل آلا رنگین کمان اشاره کرد. آبزیان بخاطر هزینه پرورش پایین تر و بازده بیشتر به نسبت سایر محصولات کشاورزی و جانوران، امروزه بیشتر مورد توجه جامعه جهانی قرار گرفته اند.

در  ایران هم با داشتن اقلیم مناسب و وسعت زیاد زمین های مستعد صنعت پرورش ماهی، می توان برنامه ریزی های بسیار خوبی برای آینده این صنعت در کشور کرد. در چند سال گذشته مهمترین چالش در زمینه پرورش آبزیان، نبود منابع آب کافی در مناطق محتلف کشور بود که به لطف بهره گیری از سیستم های مدار بسته پرورش ماهی، می توان در هر منطقه ای و با کمترین منبع آب اقدام به احداث شیلات پرورش ماهی قزل آلا کرد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان

مزیت احداث شیلات های مدار بسته در استان اصفهان:

  1. استفاده از زمین های وسیع و بلااستفاده در استان اصفهان.
  2. تامین منابع پروتئینی کل استان بر اساس نیاز جمعیتی.
  3. ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان اصفهان.
  4. بهره مندی از ظرفیت های طبیعی استان.
  5. صادرات مازاد تولید به کشورها و استان های دیگر.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در اصفهان

جهت کسب اطلاع از نحوه اجرا انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا و خرید این تجهیزات با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.