اجرا سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری

اجرا سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری به صورت کاملا حرفه ای انجام می پذیرد. جهت کسب اطلاع از نحوه کار و شرایط فروش تجهیزات بروز این سیستم، با سایت ما همراه باشید. کاربرد سیستم های پیشرفته در حوزه تصفیه چند باره آب در استان چهارمحال و بختیاری، می تواند حجم تولید ماهی قزل آلا رنگین کمان استان را به چند برابر تولید فعلی افزایش دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری

 در گذشته، وجود سرچشمه ها و منابع آب طبیعی فراوان و بستر مناسب محیطی در استان چهارمحال و بختیاری، موجب شده بود که  به یکباره و طی چند سال بسیاری از مردم استان به پرورش ماهی قزل آلا روی آورند و با صرف هزینه و زمان زیاد، پرورش این ماهی را به عنوان شغل اصلی خود بپذیرند. اما بروز عواملی در چند سال اخیر سبب شده که بسیاری از پرورش دهندگان ماهی قزل آلا، با چالش های زیادی روبرو شده و بعضا ورشکسته بشوند!! در زیر به برخی از دلایل شکست شیلات کاران این استان می پردازیم.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری

دلایل شکست در پرورش ماهی قزل آلا:

  • عدم آموزش اصولی و مدون شیلات کاران.
  • عدم آگاهی درست از عوامل حیاتی و تاثیر گذار بر ماهی قزل آلا.
  • تکیه بر سعی و خطا تا استفاده از سیستم های مدرن.
  • عدم آگاهی از بیماری ها و خطرات این حوزه و پیشگیری نکردن آن ها.
  • محدودیت منابع آبی و عدم مدیریت آب.
  • نبود محیط مناسب پرورش.
  • خوراک آلوده و رژیم غذایی بد.
  • استفاده از بچه ماهی های ضعیف و بیمار.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری

بسیاری از موارد فوق با استفاده از تجربه و آموزش، قابل حل هستند ولی مواردی چون کمبود آب و بیماری ها نیاز به یک راه حل اصولی و دائمی دارند. استفاده از سیستم مدار بسته در پرورش ماهی قزل آلا علاوه بر امکان پرورش با حداقل آب، مشکل شیوع بیماری و نوسانات عوامل حیاتی ماهی را به حداقل می رساند. امکان مانیتورینگ کلیه ی مراحل رشد و پرورش ماهی از ویژگی های سیستم مدار بسته تصفیه آب می باشد.

اجرا سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در شهرکرد می تواند راه حل دائمی برای داشتن یک شغل اقتصادی و همیشگی برای شیلات کاران این استان باشد. جهت خرید این سیستم با ما ارتباط بگیرید.

9

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.