بازی با فوتبال دستی بام لند سردرد را تسکین می دهد

داستان های مختلفی در مورد چگونگی شروع بازی و اینکه چه کسی اولین فوتبال دستی بام لند را اختراع کرد، وجود دارد. هیئت داوران هنوز در مورد این میز حضور ندارند در اینجا برخی از نام های قابل توجهی که ادعا می کنند بنیانگذار این بازی هستند آورده شده است:

بسیاری از مردم به لوسین روزنگارت به عنوان مخترع این بازی اعتبار می دهند. به راحتی می توان این ادعا را باور کرد که او یک مهندس با چندین پتنت برای بازی های مشابه بود. او به دلیل ابداع اصطلاح “پای بچه” با اشاره به بازی اختراع خود مشهور است.

فینیستر در حالی که در بیمارستانی در حال نقاهت پس از بمب گذاری اخیر بود، جایی که زیر انبوهی از آوار دفن شده بود، ایده ای برای یک بازی فوتبال داشت که او به همراه سایر بیماران مجروح می توانند از آن لذت ببرند.

اعتقاد بر این است که در سال 1937 یک حق اختراع برای این اختراع به ثبت رسانده است. اما تمام اسنادی که این ادعا را ثابت می کند، وقتی که او به مدت ده روز از زیر باران های سیل آسا با پای پیاده فرار کرد، همه خراب شد.

او اولین پتنت رسمی این بازی را در سال 1927 دریافت کرد. این بازی شامل پیکرهای مردانه حک شده با میله هایی برای حرکت و ضربه زدن به توپ است. اما او هرگز حق ثبت اختراع را به دلیل فروش ضعیف و محبوبیت کم تمدید نکرد.

انواع مختلفی از میزهای فوتبال با اندازه، پیکربندی، سطح مهارت و مواد مورد استفاده متفاوت وجود دارد. هنگام خرید میز فوتبال یکی از قابل اعتمادترین منابع اطلاعاتی برای همه چیز در مورد فوتبال است.

این می تواند به شما کمک کند تعیین کنید کدام میز فوتبال به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

این رایج ترین انتخاب هنگام خرید میز فوتبال برای هر بازیکنی است. میز مانند همنام خود به تنهایی ایستاده و محبوب است زیرا معتبرترین تجربه را در حین انجام بازی ارائه می دهد. با مراقبت و نگهداری مناسب، می تواند برای مدت طولانی در شرایط بهینه دوام بیاورد.

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.