با پالت پلاستیکی شکسته یک میز بازی بچه گانه می توان ساخت

پالت پلاستیکی شکسته تقریباً برای هر صنعتی می‌توانند مزایای صرفه‌جویی در هزینه‌ها را به همراه داشته باشند، اما زمانی که بهداشت و بهداشت در زنجیره تأمین بسیار مهم است، پالت‌های پلاستیکی انتخاب واضحی هستند.

اگر شرکت شما محصولات غذایی مانند محصولات، گوشت، مرغ، تخم مرغ یا محصولات لبنی تولید یا توزیع می کند، پالت های پلاستیکی راه حلی برای حمل و نقل ارائه می دهند که می تواند به راحتی تمیز شود تا از آلودگی محصولات و مناطق تولید جلوگیری شود.

همین امر در مورد محصولات حساس مانند داروها و بسیاری از انواع محصولات کاغذی که باید خشک و بهداشتی نگهداری شوند نیز صدق می کند. دوام و ابعاد پایدار پلاستیک همچنین مزایای دیگری را ارائه می دهد که می تواند کارایی عملیاتی را در زنجیره تامین افزایش دهد.

شاید بزرگترین مزیت پالت های پلاستیکی یکنواختی آنها باشد. از طرف دیگر پالت های چوبی از نظر وزن و ابعاد متفاوت هستند زیرا چوب رطوبت را جذب می کند که می تواند وزن و حتی اندازه پالت را تغییر دهد.

استحکام یک پالت چوبی نیز می‌تواند متفاوت باشد، بسته به نوع چوب مورد استفاده، نحوه برش و پردازش و نحوه مونتاژ آن. سطح تغییرپذیری در پالت های چوبی به ویژه برای سیستم های ذخیره سازی و بازیابی خودکار که برای کار بدون وقفه نیاز به یکنواختی پالت دارند، مشکل ساز است.

محصولاتی مانند دستمال کاغذی و پوشک باید با بسته بندی دست نخورده به خرده فروش برسند تا برای استفاده ایمن و بهداشتی باشند. انعطاف‌پذیری و ساخت یکپارچه پالت‌های پلاستیکی زباله‌ها، خرده‌ها و لبه‌های تیز را که می‌توانند به بسته‌بندی محصولات کاغذی آسیب برسانند، از بین می‌برد.

آب، نوشیدنی ها و سایر محصولات مایع وزن زیادی نسبت به حجم خود دارند. محصولات صنعتی مانند قطعات خودرو نیز می توانند بسیار سنگین باشند. پالت های پلاستیکی با کیفیت بالا به طور قابل توجهی مقاوم تر از معادل های چوبی خود هستند و قادر به حمل بار دینامیکی 5000 پوندی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.