با پودر صابون دستی فیروز کمد لباستان را متحول کند

شستن لباس‌های ظریف با دست می‌تواند آن‌ها را برای مدت طولانی شاداب و جدید نگه دارد. پودر صابون دستی فیروز گزینه مناسبی برای رسیدن به این هدف است.

اما برای بسیاری از افراد، این فرآیند مانند یک کار اضافی به نظر می رسد، بنابراین همه چیز را داخل ماشین لباسشویی می اندازند. حتی اگر از بهترین مواد شوینده لباسشویی استفاده می کنید.

ممکن است بدون اینکه متوجه شوید لباس های خود را خراب می کنید. خبر خوب: ما شستن دست‌ها را برای شما آسان‌تر می‌کنیم.

پوئر صابون

با کمک استایلیست مشهور سامانتا براون، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه لباس‌ها را در کمتر از 30 دقیقه با دست بشویید – که بیشتر آن زمان به خیس شدن لباس‌ها اختصاص دارد.

با این حال، قبل از انجام هر کاری، حتما برچسب لباس را بخوانید و علامت لباسشویی را که یک دست در آب نشان می دهد، بررسی کنید.

این بدان معناست که برای شستن دست ایمن است. براون هشدار می دهد: «اگر دستورالعمل های برچسب را رعایت نکنید، می توانید به لباس های ظریف آسیب بزنید.

رنگ‌ها می‌توانند پخش شوند، پارچه‌ها می‌توانند چروک شوند و ظاهر شوند، و آیتم شکل خود را از دست بدهد.»

نحوه شستن لباس با دست:
قبل از شروع، بدانید چه نوع لباسی نیاز به شستن دست دارد. به گفته براون، همیشه باید وسایلی را که دارای تزئیناتی مانند توری، گلدوزی، منجوق یا قلاب بافی هستند، با دست بشویید.

ممکن است بخواهید نحوه شستن سوتین و ژاکت را نیز با دست یاد بگیرید. (نکته: شما همان مراحل ذکر شده در زیر را دنبال خواهید کرد.)

اگر به درستی انجام شود، شستن با دست لباس‌ها را به تمیزی ماشین‌شویی می‌رساند و فشار بسیار کمتری به پارچه وارد می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.