خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج با بهترین مشاوره آغاز شد. داشتن یک سیستم کاهنده مصرف آب در یک شیلات پرورش ماهی مزایای بسیاری دارد. استفاده بهینه از منابع محدود آب و امکان تصفیه و استفاده مجدد از آب در حوضچه های پرورش ماهی، می تواند کاهش هزینه تولید بالایی به همراه داشته باشد. انواع سیستم های مدار بسته در فرایندهای صنعتی بسیاری کارایی دارند و بهترین بازده را می توان در پرورش ماهی قزل آلا از آن گرفت.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

ایده استفاده از پسآب های صنعتی و حتی فاضلاب های شهری، از چندین سال پیش در دنیا و ایران مطرح شد. عمده کاربرد این پساب ها در مصارف کشاورزی و صنعتی است. اما با بروز انواع بیماری ها و عوارض ناشی از استفاد از این آب در مواد غذایی و آثار مخربی که در طبیعت برجای گذاشتن، سازمان بهداشت جهانی و بهداشت حرفه ای ایران را بر آن داشت تا جهت حمایت از محیط زیست، تمامی مراکز تولیدی و صنعتی و حتی شهری را مکلف به کنترل و تصفیه ی پساب های خروجی محل خود کنند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

در صنعت پرورش ماهی قزل آلا و انواع آبزیان هم، با توجه به گسترش دامنه شیلات داران در یک منطقه که بعضا در مسیر یک منبع آب مشترک و به دنبال یکدیگر احداث می شوند، امکان شیوع انواع بیماری ها در محیط زیست و نهایتا آلوده کردن زمین های کشاورزی و شیلات های دیگر وجود دارد. از اینرو برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، توصیه می شود که خروجی آب شیلات پرورش ماهی که اکثر ماهی قزل آلا رنگین کمان می باشند، از سیستم های تصفیه آب استفاده کنند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

بهره گیری از تکنولوژی سیستم مدار بسته در پرورش ماهی علاوه بر امکان تصفیه حداکثری آب و حذف آثار سوء رها سازی آب، شرایط بهربرداری چندین باره از یک منبع محدود را فراهم می کند تا علاوه بر افزایش سود، افزایش بهره بری تولید را نیز در بر داشته باشد.

برای خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج و سایر مناطق پرورش دهنده ماهی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.