خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی شهرکرد

خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی شهرکرد انجام شدنی است. اجرا و راه اندازی انواع سیستم های سبک و سنگین مدار بسته جهت پرورش انواع ماهیان سردابی و گرمابی پذیرفته می شود. سیستم های مدار بسته اگر به صورت صحیح راه اندازی شوند، می توانند مزیت های بسیاری به همراه داشته باشند. کاهش محسوس مصرف آب و انرژی، افزایش تولید و … از جمله مزایای استفاده از سیستم های بازگشتی آب می باشند. برای خرید تجهیزات این سیتسم با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

از جمله مهمترین مشاغل مردم استان چهارمحال و بختیاری و شهرکرد، می توان به کشاورزی و دامپروری اشاره کرد. وجود بسترهای محیطی مناسب در این استان و کمبود صنایع مختلف در این استان سبب شده که از گذشته تا به حال مردم به مشاغل کشاورزی و دامداری روی بیاورند. با رونق گرفتن پرورش ماهیان پرورشی و آزاد در کشور، در استان چهارمحال و بختیاری گونه ی پرورشی ماهی قزل آلا رنگین کمان با بازدهی رشد عالی مرسوم شد. و عده ای از مردم به تاسیس شیلات ماهی اقدام نمودند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

در ده سال قبل میزان پرورش ماهیان سردابی در استان چهارمحال و بختیاری 3000 تن در سال بود ولی در طی این ده سال اخیر با ایجاد شیلات های بسیار که با مجوز و یا بدون مجوز احداث شده اند تولید این استان از مرز 18000 تن در سال فراتر رفته است. این حجم تولید و تعداد مزارع پرورش ماهی قزل آلا زیاد در این استان که بعضا بدون رعایت شرایط اصولی و استاندارد احداث شده اند، آسب های زیادی را به بستر رودخانه ها و محیط زیست وارد می آورد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

آسیب های محیطی پرورش ماهی غیر اصولی:

  • آلودگی آب رودخانه ها و چاه های آب شرب.
  • رها سازی پساب استخرها در بستر رودخانه و زمین های کشاورزی.
  • شیوع بیماری های باکتریایی و ویروسی از طریق پساب خروجی.
  • از بین بردن بستر طبیعی رودخانه ها بخاطر راه اندازی شیلات های غیر مجاز.
  • از بین بردن ظاهر طبیعی محیط زیست.

استفاده از روش های نوین در پرورش انواع ماهی مثل سیستم های مدار بسته، می توان با حفظ محیط زیست در کمترین مساحت و مصرف کمترین آب، به تولید با کیفیت و همراه با افزایش تولید دست یافت.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

خرید انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی فرصتی طلایی برای رسیدن به بازدهی بالا همراه با تولید با دوام و دراز مدت است. برای ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

3

  1. Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon every day.

    It’s always interesting to read through articles from other authors and
    practice something from their websites.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.