خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز

خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز و هم چنین ماهی قزل آلا در بسیاری از مناطق استان فارس رونق گرفته است. شیراز با توجه به اینکه از لحاظ موقعیت جغرافیایی شرایط مناسبی را برای پرورش ماهی قزل آلا فراهم نموده، در این زمینه پیشرفت بسیاری کرده است. شیراز تا قبل از اینکه به تولید و تکثیر بچه ماهی قزل آلا بپردازد، بچه ماهی قزل الا مورد نیاز استخرهای خود را از استان ها و مناطق دیگر تهیه می نمود. اما امروزه با پیشرفت استان در این زمینه، خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز توسط شیلات داران از تمام مناطق امکان پذیر شده است.

خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز

 به کارگیری روش مکانیزه برای تولید ماهی قزل آلا

روش مکانیزه، به روشی گفته می شود که بدون افزایش تعداد استخرها و در کل واحدهای تولیدی، با به کارگیری روش های مکانیزه میزان تولید و تکثیر ماهی قزل آلا افزایش یابد.

ماهی قزل آلا رنگین کمان، ماهی صددرصد پرورشی در ایران:

ماهی قزل آلا در آب هایی با دمای کمتر از بیست درجه ی سانتی گراد زندگی می کند. به همین دلیل است که ماهی قزل آلا را در گروه ماهیان سردابی قرار داده اند. این نوع ماهی به لحاظ داشتن تمام ویژگی ها و پارامترهای مثبتی که یک ماهی باید برای پرورش و تکثیر داشته باشد؛ گونه ی صددرصد پرورشی ایران شناخته شده است.

استفاده ی بهینه از منابع آبی خرد در شیراز:

طی انجام تحقیقات طولانی مدت در این زمینه، موفق شدند با استفاده از استخرهای مخصوص ذخیره ی آب مورد استفاده در کشاورزی، در کنار فعالیت های کشاورزی به تولید و تکثیر ماهی قزل آلا نیز بپردازند. این امر، یک نوع استفاده ی بهینه و بهره برداری بهینه از منابع آبی کم است.

خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز

خرید بچه ماهی قزل آلا در شیراز

با  استفاده از:

  • نیروی انسانی ماهر
  • استفاده ی بهینه از منابع آبی خرد
  • وجود منابع طبیعی و آب و هوای مناسب شیراز
  • انتخاب ماهرانه ی زمین برای ساخت استخر
  • پروژه های هدفمند در طرحریزی پرورش ماهی قزل آلا

طرح تولید بچه ماهی قزل آلا در شیراز نیز شکل گرفت و به خودکفایی رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.