خرید روفرشی ترکیه ای موجب قتل دو جوان شد

چگونه از فرش های خود در پاییز و زمستان محافظت کنیم؟

محافظت از فرش های خود در پاییز و زمستان با روفرشی ترکیه ای می تواند کاملاً یک چالش باشد، خاک، زباله و میکروب بیشتر، هوا سرد و مرطوب خواهد شد و احتمالاً با آمدن دوستان و خانواده در طول فصل تعطیلات، ترافیک روی فرش‌های خود افزایش می‌یابد. 

مطمئناً ترافیک اضافی باعث افزایش میکروب ها و ذرات می شود، اما زمان سال نیز امکان ردیابی آلودگی و زباله های بیشتری را فراهم می کند.

باران و گهگاه طوفان برف در این فصل از سال محافظت از فرش ها را دشوار می کند، اگر بعد از یخ یا برف، راه رفتن جلوی خود را نمک بزنید، آن نمک به داخل خانه می‌رود و آسیب واقعی به فرش شما وارد می‌کند. برف روی کت ها و کفش ها نیز باعث ریزش آب و در نهایت لکه دار شدن آب می شود.

یکی دیگر از راه های مهم برای محافظت از فرش، برنامه ریزی منظم برای تمیز کردن حرفه ای است.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظافت فصلی همیشه می توانید با کارشناسان قالیشویی محل خود تماس بگیرید.

جاروبرقی ها فقط مقدار زیادی کثیفی را جمع می کنند، حوله ها فقط آب زیادی جذب می کنند؛ شما باید انتظار داشته باشید که در طول پاییز و زمستان فرش های شما در معرض آلودگی و آب اضافی قرار بگیرند و اگر اجازه داده شود برای مدت طولانی روی فرش و روفرشی شما بنشیند باعث آسیب ماندگاری به فرش می شود.

اما یک قالیشویی منظم و حرفه ای عمر فرش و روفرشی شما را افزایش می دهد و آسیب های وارد شده در پاییز و زمستان را به حداقل می رساند، بچه هایتان را عادت دهید که وقتی وارد خانه می شوند کفش هایشان را در بیاورند. 

برای تمیزی روفرشی شاید بتوانید یک پایه کفش برای قرار دادن آن در نزدیکی درب تهیه کنید تا به کودکان کمک کنید تا به یاد داشته باشند کفش های خود را در بیاورند و جایی برای قرار دادن آن کفش ها داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.