خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت

خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت به همراه نصب و راه اندازی تجهیزات انجام می شود. ماهی قزل آلا رشت یکی از با کیفیت ترین ماهیان پرورشی در شمال کشور به شمار می آید،‌وجود یک سیستم مدار بسته جهت بالا بردن امنیت زیستی آبزیان و افزایش بهره وری شیلات های استان گیلان، انگیزه بیشتری به پرورش دهندگان ماهی قزل آلا در این استان می دهد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت

ماهی قزل آلا از جمله آبزیان سازش پذیر در محیط مصنوعی است همچنین ویژگی های زیادی از نظر ارزش غذایی در گوشت این ماهی موجود است که همین مطالب باعث شده که این نژاد از ماهی در کل جهان متقاضیان بسیاری داشته باشد، با توجه به ارزش اقتصادی این ماهی، تمامی پرورش دهندگان ماهی قزل آلا به فکر راهی هستند که با ظرفیت محدود تولید این ماهی را به حداکثر برسانند.
نگاه به نیازمندی های زیستی و آسیب های محدودکننده در پرورش ماهی قزل آلا نشان می دهد که، تراکم بیش از حد ماهی در یک حجم آب در مدت زمان محدود، باعث افزایش تلفات ماهی می شود و از طرفی، کم کردن تعداد ماهی در یک حجم محدود باعث کاهش راندمان تولید می شود، استفاده از دستگاه های هواده یک راه حل جهت افزایش غلظت اکسیژن محلول در آب بود که توانست یکی از نیازهای اساسی ماهی قزل آلا را به خوبی پوشش دهد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت

افزایش تراکم ماهی در یک استخر، تغذیه مرتب و با حجم زیادی را می طلبد و از سمتی دیگر فضولات دفعی ماهی باعث افزایش آلودگی و افزایش ph آب می گردد که مسئله ی خطرناکی است، جهت کنترل و رفع این مشکل نیز تجهیزاتی به وجود آمده که علاوه بر تصفیه مرتب آب از فضولات و ذرات خوراک ماهی، ph آب را نیز تنظیم می نمایند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت

بدین ترتیب کاربرد یک سیستم مدار بسته حساب شده می تواند تاثیر بسیار قابل توجهی در روند تولید و سودهی شیلات داشته باشد.
خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا به همه ی شیلات داران رشت و سایر مناطق گیلان توصیه می شود. جهت کسب شرایط خرید این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.