خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران

خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران از نظر اقتصادی بسیار بصرفه می باشد. با اوضاع نابسامان منابع آبی کشور و نبود آب شیرین کافی جهت شرب، تعداد زیادی از شیلات های پرورش ماهی قزل الا تعطیل شده اند یا در آستانه بسته شدن قرار دارند، استفاده از سیستم های مدار بسته آب، ارزان ترین راه جهت بقای پرورش دهندگان ماهی در ایران می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران

با بروز محدودیت های زیست محیطی و کمبود منابع آبی در ایران، بسیاری از مسئولان و دست اندرکاران صنعت شیلات به فکر مدیریت آب مورد مصرف در شیلات های کل کشور افتادند. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته از سالهای جلوتر، از تجهیزات و تکنولولوژی هایی برای استفاده مجدد از آب استخرهای پرورش ماهی استفاده می شده و خوشبختانه در ایران هم چند سالی است که به شکل جدی در این مورد کارهایی انجام شده است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران

مهمترین مسئله در پرورش ماهی قزل آلا و فاکتورهای رشد آن، آب و شرایط آن می باشد، که در زیر به صورت خلاصه بدان ها اشاره شده است.

فاکتورهای مهم آب در پرورش ماهی قزل آلا:

  • PH آب مورد استفاده در حوضچه ها
  • دمای آب مورد نظر
  • مقدار اکسیژن و دی اکسید کربن محلول در آب
  • میزان آمونیای محلول در آب
  • تمیزی و شفافیت آب

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران

اگر تمامی موارد اشاره شده در بالا در یک رنج استانداردی قرار بگیرند، می توان از آب در یک مدار بسته به صورت دائم استفاده کرد. بحدی که طبق آزمایشات به عمل آمده با این روش می توان بهره وری پرورش دهندگان را در سال به عدد 4 تن به ازای 1 لیتر در ثانیه آب رساند.

خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در حال حاضر بسیار مقرون بصرفه می باشد و می توان هزینه کل خرید و نصب سیستم را در یک پارت تولید شیلات براحتی جبران کرد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در ایران

جهت کسب اطلاعات و چگونگی خرید این محصول با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.