خرید عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد

خرید عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد در اکثر بازارهای سطح کشور صورت می گیرد و رایج است. خرید عمده ی ماهی قزل الا حتی در میادین تر ه بار نیز امکان پذیر می باشد. استان چهارمحال و بختیاری، یکی از تولید کننده های قدرتمند ماهی قزل آلا محسوب می شود. این استان با افتخار، یکی از 10 استان برتر تولید کننده ی ماهی انتخاب شده است. بنابراین، میزان خرید عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد آمار بالایی را به خود اختصاص داده است.

خرید عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد

آیا در مورد ماده ی با ارزش سلنیوم شنیده اید؟

در این بخش با معرفی این ماده ی معجزه گر در گوشت ماهی قزل آلا شما را بیشتر آشنا خواهیم کرد:

یکی از اعضای هیئت علمی در دانشکده ی پزشکی دانشگاه تهران، طی بیانیه ای یکی از فواید زیاد ماهی قزل آلا را وجود ماده ی سلنیوم در آن بیان کرد. او اظهار دارد: سلنیوم یک ماده ی غنی ضد سرطان است. هم چنین، خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد. این خاصیت در غذاهای غیر آبزی به میزان بسیار کمی وجود دارد.

بنا به دلایل فوق:

مصرف ماهی قزل آلا، نباید از منوی غذایی هفتگی حذف شود.

استان چهارمحال و بختیاری یکی از تولیدکننده های برتر ماهی قزل آلا در کشور:

در حال حاضر و به طور میانگین، 429 مزرعه ی پرورش ماهی قزل آلا در این استان در حال فعالیت هستند. میزان تولید ماهی قزل آلا در این استان، سالانه به 24000 تن می رسد.

بزرگترین شهرستان تولید کننده ی ماهی قزل آلا در استان چهارمحال و بختیاری:

بزرگ ترین شهرستان تولید کننده، شهرستان اردل می باشد. این شهرستان، مزارع پرورشی زیادی را در خود جای داده است. حجم بالایی از میزان تولیدات ماهی قزل آلا، به استان های دیگر ارسال می شوند.

خرید عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان شهرکرد

 صادرات ماهی قزل آلای استان چهارمحال و بختیاری:

حجم قابل توجهی از ماهی تولیدی این استان، به کشورهای دیگر ارسال می شود. بیشترین میزان صادرات به کشورهای عربی، از جمله روسیه است.

برای خرید عمده ماهی قزل آلا، با شماره همراه درج شده تماس بگیرید.

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.