ماهی قزل
خانه / ماهی قزل آلا سالمون / خرید ماهی سالمون تازه در سال ۹۹

خرید ماهی سالمون تازه در سال ۹۹

خرید ماهی سالمون تازه در سال ۹۹ از شرکت ما امکانپذیر است. فروش ماهی قزل آلا سالمون ایرانی به منظور صادرات و عرضه در بازارهای تهران و میادین تره بار کشور با قیمت عالی انجام می شود. ماهی سالمون تازه و منجمد شکم خالی در بسته بندی و وکیوم در سایزهای متوسط و ۳ کیلو گرم به بالا با تمامی مجوزهای صادراتی برای صادرات به روسیه، امارات، عراق و باکو موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات در زمینه ی خرید ماهی قزل الا و ماهی سالمون با ما در ارتباط باشید.

خرید ماهی سالمون تازه در سال 99

تولید ماهی قزل آلا سالمون در استان مازندران:

تولید ماهی قزل آلا و سالمون در مازندران که یکی از استان های تولید کننده ی این محصول که در خطه ی شمالی کشور است، در سطح بالایی صورت می گیرد. هم چنین، فروش ماهی مولد قزل آلا و فروش بچه ماهی قزل آلا رنگین کمان در این استان، رونق زیادی را به صنعت پرورش ماهی داده است. از آنجا که مازندران، یک استان تولیدکننده است، بنابراین قیمت بچه ماهی قزل آلا در این منطقه نسبت به استان هایی که تولیدکننده نیستند بسیار مناسب تر است.

خرید ماهی سالمون تازه در سال 99

آمل، رکورددار تولید ماهی قزل آلا در استان مازندران:

شهرستان آمل که یکی از شهرستان های بزرگ در استان مازندران است؛ موفق شده ۴۰درصد از تولیدات ماهی قزل آلا پرورشی را در این استان به خود اختصاص دهد. به طور کلی، شهرستان آمل حدود ۱۷درصد از میزان تولید و تکثیر آبزیان پرورشی استان را به خود اختصاص داده است. آمار اعلام شده نشان می دهد، بیشترین میزان خرید و فروش در این استان، متعلق به آمل است.

خرید ماهی قزل آلا در مازندران

تولید بچه ماهی قزل آلا در تنکابن

استان مازندران با دارا بودن شهرستان های مستعد در زمینه ی پرورش ماهی قزل آلا رشد زیادی در این زمینه داشته است. تولید بچه ماهی قزل آلا در شهرستان تنکابن، صنعتی عظیم را در این استان آفرید. به طوریکه، صد و پنجاه هزار بچه ماهی قزل آلا با وزن حدود ۱۰ گرم، با مقاومت و ایمنی بالا در برابر بیماری ها تولید کردند. بچه ماهی های تولیدی از ۵۱ خانواده ی ماهی قزل آلا می باشند. امکان تولید بچه ماهی قزل آلاست که میزان خرید ماهی قزل آلا در مازندران را چند برابر ساخته است.

خرید ماهی قزل آلا

قیمت روز ماهی قزل آلا:

در این روزها، میزان نوسانات قیمت کالاها بسیار بالاست. بنابراین، قیمت ثابت شده ای برای ماهی قزل آلا وجود ندارد. زیرا، تولید ماهی قزل آلا از صفر تا صد به عوامل بسیار زیادی وابسته است. یکی از پرهزینه ترین عوامل، تغذیه ی ماهی قزل آلاست که متاسفانه نوسان بسیار زیادی پیدا کرده است. شما عزیزان، برای اطلاع دقیق از قیمت های به روز و هم چنین، نحوه ی ارسال و سایر موارد با شماره ی درج شده در سایت تماس بگیرید. واضح است که با خرید عمده میزان قیمت ها بسیار مناسب تر از حالت عادی خواهد بود. در زیر به قیمت های فعلی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون ایرانی اشاره می شود:

  • قیمت ماهی قزل آلا تازه به صورت عمده در سایز ریز، هر کیلو ۲۸۰۰۰ تومان
  • قیمت ماهی قزل آلا تازه سایز متوسط به صورت عمده هر کیلو ۲۳۰۰۰ تومان.
  • ماهی قزل الا سایز درشت تازه به قیمت عمده هر کیلو ۲۲۰۰۰ تومان.
  • قیمت ماهی سالمون تازه با گوشت قرمز هر کیلو ۲۸۰۰۰ تومان.

خرید ماهی قزل آلا

ماهی مولد قزل آلا

برای تکثیر ماهی مولد قزل آلا اصول مختلفی وجود دارد:

  • فقط باید ماهی های نر و ماده که سالمندتکثیر شوند.
  • دارای صفات و ویژگی های خوب باشند. (جهت انتقال به نسل بعدی)
  • دارای اندازه ی متناسب
  • ضریب تبدیل غذایی نرمال
  • ایمنی بالا در برابر ورود باکتری و بیماری ها
  • نرخ رشد بالا

 خرید ماهی قزل آلا

 استان مازندران، با رعایت تمامی اصول مربوط به ماهیان مولد قزل آلا، موفق به تولید باکیفیت این محصول شده است.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی قزل آلا سالمون با قیمت عمده

خرید ماهی قزل آلا سالمون با قیمت عمده و با کیفیت عالی به منظور صادارت …

آراد برندینگ