خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا در شمال کشور

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا درشمال کشور بسیار رایج است. شمال کشور به دلیل مجاورت به دریا و هم چنین داشتن منابع آبی فراوان دارای تولیدات انبوه ماهی و بچه ماهی قزل آلاست. استان های گلستان، مازندران و گیلان جزء استان های پرورش دهنده در شمال کشور محسوب می شوند. قیمت بچه ماهی قزل آلا در سال 97 کمی پایین تر از سال 98 بود. این اختلاف قیمت ها نیز به نوبه ی خود دلایل مختلفی را در پی دارد. فروش بچه ماهی قزل آلا در مازندران آمار بالاتری نسبت به استان های شمالی دیگر داشته است.

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا

 عرضه ی مستقیم بچه ماهی قزل آلا از شمال کشور

شرکت های آبزی پروری در شمال کشور پس از ثبت سفارشات از جمله بچه ماهی قزل آلا، در اولین فرصت و با به روزترین امکانات حمل و نقل کالا را به بازار هدف ارسال می کنند. این نشان دهنده ی این است که شما از هرجای کشور که باشید امکان خرید ماهی قزل آلا را به صورت آنلاین هم دارید. تکنولوژی پیشرفته ی امروزی تمام را ها را به هم نزدیک ساخته است.

غذای ماهی قزل آلا

یکی از ملزومات مهمی که در تولید ماهی قزل آلا کاربرد دارد؛ غذای ماهی قزل آلاست. البته یکی از پرهزینه ترین مراحل پرورش نیز می باشد. میزان غذایی که ماهی باید مصرف کند بر اساس دو شاخصه ی مهم سنجیده می شود.

 1. تعداد ماهی قزل آلا موجود در استخر
 2. وزن ماهی قزل آلا

بچه ماهی قزل آلا نیز در وزن های مختلف در استخرهای پرورش دهنده ی ماهی قزل آلا وجود دارند. با بهترین نوع تغذیه و امکانات، بچه ماهی قزل آلا در شمال کشور پرورش داده می شود. به همین دلیل هم میزان خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا در شمال کشور رشد چشمگیری پیدا کرد.

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا

ترکیبات غذای ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا در دسته ی ماهیان گوشتخوار قرار دارد. بنابراین ترکیبات غذایی ماهی قزل آلا حتما باید متشکل از:

 • گوشت
 • پروتئین

باشد. پیزی که کیفیت غذای ماهی قزل آلا را مشخص می کند، درصد پروتئین تشکیل دهنده ی آن است. هرچه درصد پروتئین غذای ماهی قزل آلا بیشتر و متناسب تر باشد قطعا قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. همین عامل مهم نیز تأثیر مستقیم بر روی قیمت بچه ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا مولد خواهد گذاشت. البته نباد فراموش کرد که ماهی قزل آلا پرورشی با تغذیه ی مناسب کیفیت بالاتری نیز خواهد داشت و سالم تر خواهد بود.

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا در شمال کشور

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا در شمال کشور با وزن های مختلف:

 1.  1 گرم
 2. 5 گرم
 3. 20 گرم
 4. 50 گرم
 5. 100 گرم

و … انجام می گیرد.

عوامل تأثیرگذار در کیفیت بچه ماهی قزل آلا پرورشی

عوامل مختلفی در با کیفیت و بی کیفیت بودن بچه ماهی قزل آلا تأثیرگذارند؛ از جمله:

 •  دمای آب
 • شفافیت آب
 • اکسیژن محلول در آب
 • نوع تغذیه
 • میزان نور
 • میزان آلودگی آب
 • میزان املاح کوجود در آب

و بسیاری عوامل دیگر.

خرید و فروش بچه ماهی قزل آلا

برای استعلام قیمت روز بچه ماهی قزل آلا، ماهی قزل آلا زنده، ماهی قزل آلا گرم و تازه، ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی شده با شماره تماس ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.