زنی با استفاده از ساعت دیواری طرح طاووس خرج 50 نفرو میداد

معمولاً هنگام نصب ساعت دیواری طرح طاووس در خانه خود زیاد فکر نمی کنیم. ما فقط مناسب ترین مکان را برای آویزان کردن آن به دیوار پیدا می کنیم.

با این حال، Vastu پیشنهاد می کند چندین جنبه وجود دارد که باید هنگام قرار دادن ساعت دیواری خود در نظر بگیرید. اعتقاد بر این است که اگر یک ساعت دیواری به درستی نصب شود، ثروت و رفاه را تضمین می کند، در حالی که یک ساعت در موقعیت نادرست فقط منفی را به خانه شما وارد می کند.

بنابراین اجازه دهید در مورد نحوه نصب ساعت دیواری در خانه های خود مطابق با Vastu Shastra صحبت کنیم.

روش صحیح برای قرار دادن ساعت دیواری در خانه:

نصب ساعت دیواری در محل صحیح مطابق با نسبتا آسان است. Vastu چند گام ساده مانند مکان و جهت ایده‌آل ساعت دیواری در خانه را پیشنهاد می‌کند، برخی باید از مکان‌ها دوری کنند و نکات بسیار دیگری را برای به دست آوردن حداکثر سود از آن پیشنهاد می‌کند.

اجازه دهید دریابیم که برخی از مواردی که باید انجام دهید و باید از مواردی که در هنگام قرار دادن ساعت دیواری در خانه خود باید در نظر بگیرید اجتناب کنید.

همیشه مکانی برای قرار دادن ساعت دیواری خود فقط بر روی دیوار شمالی یا شرقی پیدا کنید. واستو معتقد است که آویختن ساعت دیواری در جهت شمالی ثروت بیشتری را جذب می کند.

اگر ساعت دیواری شما از یک آونگ تشکیل شده است، آن را در جهت شرقی قرار دهید.

همیشه ساعت دیواری را داخل خانه خود آویزان کنید.

اگر مکان اتاق خواب است، ساعت را طوری قرار دهید که هنگام بیدار شدن از رختخواب، آن را ببینید. بهترین مکان برای آویزان کردن ساعت دیواری در اتاق خواب، سمت شمال است.

اطمینان حاصل کنید که تمام ساعت های خانه شما به درستی کار می کنند. ساعت های معیوب یا ناکارآمد را فوراً تعویض کنید.

همیشه ساعت را به گونه ای تنظیم کنید که زمان صحیح یا 1-2 دقیقه جلوتر از زمان صحیح را نشان دهد ساعت های دیواری را مرتب تمیز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.