زیره کفشی که بخت را باز می کند همه را حیرت زده کرد

کفی اکریلونیتریل بوتادین استایرن یا ABS یک پلیمر مقرون به صرفه و آسان برای ساخت است که بیش از 50 سال است که مورد استفاده قرار گرفته است.

دارای خواص قالب گیری و اکسترودینگ عالی است و بسیار سخت و بادوام است همچنین در برابر بسیاری از حلال ها و اسیدها مقاوم است و آن را به یک ماده عالی برای کفش تبدیل می کند.

با خرید زیره کفش مناسب می توانیدطول عمرکفش خودرا افزایش دهید.

پلی وینیل کلراید، همچنین به عنوان زیره کفش PVC شناخته می شود، یک ماده معمولی و بادوام برای زیره کفش است ورق پلی وینیل کلراید (PVC) را می توان تحت فشار به شکل مناسب برای زیره کفش مورد نظر قالب ریزی کرد.

سبک، انعطاف پذیر است و می تواند تا حدودی در برابر روغن، مواد شیمیایی، اسیدها و سوخت مقاومت کند.

زیره‌های لگ یکی از رایج‌ترین زیره‌ها برای کفش‌های پیاده‌روی یا چکمه‌های کار هستند آنها ضخیم هستند و از این رو در جذب ضربه عالی هستند و گیره ها در شرایط لغزنده باعث کشش و پایداری عالی می شوند.

کفی های کرپ از لاستیک ساخته شده اند و کف آن ها دارای الگوی خشن است، درست مانند کاغذ چروک. کرپ از لاتکس منعقد شده پس از عبور از غلتک های سنگین ساخته می شود.

اگرچه کفی های کرپ امروزه مد شده اند، اما بهترین کفی برای دوام یا کشش نیستند.

کفی ریج وی بیشتر از لاستیک ساخته شده است. بارزترین ویژگی آنها برجستگی های روی کف آن است این برجستگی ها باعث افزایش کشش کف پا شده و ثبات را ایجاد می کنند آنها همچنین بسیار سبک وزن هستند.

این کفی ها همان کفی های کلفت و ضخیم هستند که بیشتر در چکمه های پیاده روی می بینید اما این کفی ها در حال بازگشت به صنعت مد هستند.

امروزه کفش های طراح زیادی با کفی کماندویی وجود دارد کفی های کماندو بیشتر شبیه به کفی هستند، اما پایه های روی آنها کم عمق تر هستند این کفی ها کشش و ضربه پذیری فوق العاده ای دارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.