سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط

سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط آماده طراحی و اجرا در سراسر کشور می باشد. سیستم های مداربسته طوری طراحی شده اند که در پرورش گونه های مختلف آبزیان می توان از آن ها بهره برد. تجهیزات تصفیه آب در سیستم مداربسته، آب را از نظر مواد زائد کاملا پاک می کند و آن را آماده استفاده مجدد در فرایند تولید ماهی قزل آلا می کند. در حال حاظر بهترین شرایط برای راه اندازی شیلات پرورش ماهی قزل آلا با استفاده از سیستم مداربسته در کشور فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را دنبال کنید.

سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط

سیستم مداربسته تصفیه آب چیست؟

آب به عنوان یک ماده حیاطی در زندگی تمامی موجودات زنده جهان نقش اساسی دارد و نباید براحتی آن را از بین برد و بلا استفاده کرد. همچنین آب به عنوان بهترین حلال ، در تمامی صنایع، تولیدی ها و … کاربرد دارد و به همین خاطر جوامع، برای حفظ و نگهداری و استفاده بهینه از آب سیستم هایی را ابداع کرده اند که با استفاده از ساختار مولکولی و تصفیه های فیزیکی و شیمیایی، آب را جهت استفاده ی چندین باره نگهداری می کنند. سیستم مداربسته یک نمونه از این تکولوژی هاست.

سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط

شرایط پرورش ماهی قزل آلا در سیستم مداربسته:

ماهی قزل آلا از بهترین گونه های پرورشی در جهان به شمار می رود. اما محیط پرورش این ماهی باید شرایطی را هم داشته باشد تا هم تلفات ماهی قزل آلا پایین بیاید و هم سرعت رشد و ضریب تبدیل خوراک به ماهی نیز افزایش یابد. شرایط ضروری که در پرورش ماهی قزل آلا از اهمیت بالاتری برخوردارند شامل موارد زیر می باشند:

  1. دمای آب و محیط پرورش
  2. ارتفاع شیلات پرورش ماهی از سطح دریا
  3. میزان اکسیژن محلول در آب
  4. سختی آب
  5. میزان ph آب
  6. شفافیت و تمیزی آب
  7. پاک بودن آب از باکتریها و میکروبهای سمی

سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط

بهترین شرایط برای نصب و اجرای سیستم مداربسته:

خوشبختانه سیستم های مداربسته طوری طراحی شده اند که در هر شرایط آب و هوایی قادر به فعالیت هستند. ولی در کل باید شرایط محیط احداث مزرعه پرورش آبزی با گونه ای که قرار است در این مزرعه پرورش یابد، با یکدیگر سازگار باشند.

سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با بهترین شرایط

جهت نصب سیستم مداربسته پرورش ماهی قزل الا با کارشناس فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.