شومیز زنانه چهارخانه که تنگ نمیشه هیچ وقت

این سبک کلاسیک منشأ مدرن خود را از زمان ادواردیان می گیرد، زمانی که شومیز زنانه چهارخانه سبک تر شد و پوشیدن آن را در داخل خانه، اطراف دوستان، اغلب هنگام نوشیدن چای محبوب کرد.

این سیلوئت دارای یک دامن دایره کامل است که به وسط ساق پا می خورد. لباسی با الهام از سبک وینتیج، برای کسانی که در راه یک رویداد نیمه رسمی هستند یا می خواهند درام کلاسیک هالیوود را به لباس خود اضافه کنند، مناسب است.

برای بلند شدن کامل با الهام از آدری، آن را با کفش های تخت زیبا یا پمپ های پاشنه کوتاه کلاسیک جفت کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، یک لباس کوکتل انتخابی برای یک مهمانی schmaltzy یا نوشیدنی در بار است.

یک لباس کوکتل ترکیبی از رسمی و غیررسمی است، آن را فقط به زانو می زند و برای مراسم های کد لباس کوکتل عالی است. این یک لباس همه کاره است، با یقه ها و سیلوئت های مختلف، بنابراین شما می توانید لباس ایده آل را پیدا کنید.

وقتی حوصله پوشیدن شلوار جین خود را ندارید، یک لباس جین زیبا بپوشید! همانطور که از نام آن پیداست: این نوع لباس از جین ساخته شده است.

آنها در طیف گسترده ای از سبک ها، با آستین های بلند و جلو دکمه دار یا پینافور با جیب عرضه می شوند. این سبک کژوال-خنک بدون دردسر، شیک و مناسب برای بسیاری از موارد است.

لباس پینافور یک لباس بدون یقه و بدون بند است که بند های سایز متوسط روی شانه دارد. می توانید آن را با پیراهن یا یقه یقه اسکی زیر آن بپوشید. این لباس کوچک زیبا راهی عالی برای به نمایش گذاشتن اندام شما بدون نیاز به فشار دادن به چیزی بیش از حد تنگ است.

این لباس که به نام بریجت باردو بلوند نامگذاری شده است، انحطاط و پیچیدگی دارد. این لباس‌ها با یک موتیف بیرون از شانه، با آستینی کامل می‌شوند که درست زیر شانه‌ها قرار می‌گیرد و به شما این تصور را می‌دهد که فقط کمی آستین‌ها را از تن خارج کرده‌اید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.