فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان انجام می شود. شیلات داران استان لرستان می توانند با ارسال عکس هایی از پلن و نقشه شیلات خود،از هزینه اجرای سیستم مدار بسته، مطلع گردند. میزان مصرف آب، حجم تولید ماهی قزل آلا، ظرفیت حوضچه ها و … از عوامل مهم در فروش و نصب سیستم های بازگشتی در مزارع پرورش آبزیان بشمار می روند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

سیستم های مدار بسته با استفاده از روش های جدید در تصفیه و غنی سازی مجدد آب، می توانند مصرف آب یک تولیدی را در حد بسیار قابل توجهی کاهش بدهند. از اینرو این نمونه سیستم در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

کاربرد سیستم مدار بسته در صنایع زیر:

 1. نساجی
 2. کاشی و سرامیک
 3. سنگ بری
 4. قالیشویی
 5. واحدهای پتروشیمی
 6. کارواش
 7. کاغذ و مقوا سازی
 8. صنایع لبنی
 9. صنایع غذایی
 10. دامداری های صنعتی
 11. واحد فرآوری زیتون
 12. واحدهای آبکاری
 13. شیلات پرورش ماهی

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

کاربرد سیستم های مدار بسته در کنترل هدر رفت انرژی و بازگشت آب به چرخه تولید و استفاده مجدد می باشد. این سیستم با بهره بردن از تصفیه الکترو شیمیایی، با کمترین پسماند برجا گذاشته و کمترین میزان مصرف مواد شیمیایی، در کوتاهترین زمان ممکن، آب را قابل استفاده مجدد می نماید. استفاده از سیستم مدار بسته در پرورش ماهی قزل آلا که یکی از مکان های با نیاز بالا به آب تمیز و شیرین می باشد، است. عملکرد بسیار دقیق و عالی سیستم های مدار بسته در پرورش ماهی قزل آلا و جوابدهی بسیار خوب در چرخه تولید این محصول، بسیاری از شیلات کاران را برآن داشته که از تجهیزات بروز این سیستم ها استفاده کنند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در لرستان

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا به همراه نصب و اجرا در تمام کشور انجام می گیرد. مزرعه داران پرورش انواع ماهی می توانند با کمترین هزینه بهترین بازدهی را بدست بیاورند و در مدت زمان کوتاهی، سرمایه گذاری خود را بازپس گیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش این محصول با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.