فروش بچه ماهی قزل آلا یزد با کیفیت عالی

فروش بچه ماهی قزل الا یزد با کیفیت عالی انجام می شود. در یزد، قیمت روز ماهی قزل آلا سایز کوچک که همان بچه ماهی قزل آلا می باشد بسیار مناسب است. توجه به کیفیت بچه ماهی قزل آلا از لزوم خرید آن می باشد. استان یزد، در سال های اخیر موفق به کسب پیشرفت های قابل توجهی در امر پرورش ماهی قزل آلا شده است. این استان، با داشتن گروه های متخصص و خبره در این زمینه پس از طی دوره ی پرورش و رشد ماهی قزل آلا و رسیدن آن به وزن ایده آل، آن را صید و به بازار فروش عرضه می کنند.

فروش بچه ماهی قزل آلا

وزن ایده آل بچه ماهی قزل آلا برای فروش

بچه ماهی قزل آلا با وزن های مختلفی به فروش می رسد. اصولا پرورش دهندگانی که در استخرهای دو منظوره ی کشاورزی مشغول به فعالیت هستند؛ بچه ماهی قزل آلا با وزن بین ۱۰ تا ۳۰ گرم درخواست می کتتد.

آمار رهاسازی بچه ماهی قزل آلا در یزد

طبق آخرین آماری که از بچه ماهی قزل الا رها شده در استخرهای پرورش ماهی در یزد به دست رسیده؛ تعداد ۵۰۰ هزار قطعه می باشد. که این تعداد در ۱۰۰ استخر به طور متوسط رهاسازی می شوند.

فروش بچه ماهی قزل آلا

عوامل موثر در رشد مطلوب ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا برای رسیدن به وزن مناسب نیازمند یک سری عوامل مساعد طبیعی و غیرطبیعی‌ست. از جمله این عوامل عبارتند از:

  1. تغذیه مناسب
  2. دمای آب استخر
  3. میزان اکسیژنی که در آب مورد پرورش وجود دارد.(نیاز بیشتر به اکسیژن در هوای سرد)
  4. کیفیت بچه ماهی قزل آلا
  5. رعایت اصول بهداشتی در طول دوره ی پرورش
  6. کیفیت تخم ماهی چشم زده
  7. رعایت اصول حمل و نقل
  8. مکان مناسب پرورش ماهی

و بسیاری عوامل دیگر.

استان یزد با رعایت تمامی اصول مربوط به پرورش، موفق به تولید ماهی قزل آلا باکیفیت شده است. به همین دلیل، هم فروش بچه ماهی قزل آلا یزد باکیفیت عالی و همچنین، فروش ماهی قزل آلا مرغوب در این منطقه رونق بسیاری به خود گرفته است. متوسط وزنی که مدیر شیلات یزد برای صید ماهی قزل آلا برآورده کرده بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد.

فروش بچه ماهی قزل آلا

مراکز فروش بچه ماهی قزل آلا در یزد

برای خرید بچه ماهی قزل آلا باید از مراکز معتبر تقاضای خرید نمایید. مراکزی که در واقع، تخم ماهی چشم زده تولید می کنند. علاقه مندان به این حرفه برای تهیه ی بچه ماهی قزل آلای مورد نیاز خود به راحتی می توانند با واحد فروش ارتباط بگیرند و خرید خود را ثبت نمایند. کیفیت و قیمت مناسب حرف اول ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.