فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان

فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان انجام می شود. سیستم مدار بسته مخلوطی از تجهیزات تصفیه آب و غنی سازی مجدد آن با استفاده از حذف آلاینده ها و تزریق اکسیژن است. اجرا سیستم مدار بسته در مزارع پرورش ماهی اصفهان، هزینه های جاری تولید را کاهش می دهد و با تولید بالاتر، سود دهی شیلات را بالا می برد. برای اطلاع از شرایط فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا، ما را دنبال نمایید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان

امکان تصفیه آب تحول بزرگی در استفاده بهینه از منابع آب محدود ایران به وجود آورد. بازگرداندن آب به چرخه کشاورزی، تولید و صنایع مختلف، نقطه عطفی در مدیریت منابع آبی کشور بود. اجرا سیستم مدار بسته در صنعت آبزی پروری هم، کاهش مصرف آب و ارزش آفرینی زیادی را به همراه دارد. استفاه از سیستم  مدار بسته در اصفهان، افزایش قابل توجه شیلات های پرورش ماهی را به دنبال خواهد داشت. که این افزایش، اشتغال و سودآوری برای استان را به ارمغان می آورد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان

نحوه فعالیت سیستم مدار بسته در پرورش انواع ماهی:

  • پاکسازی آب از ذرات معلق در آب
  • ضد عفونی و تمیز کردن آب از آلاینده های شیمیایی و باکتریایی
  • کنترل دما، میزان اکسیژن آب و ph آن
  • تزریق اکسیژن و حذف آمونیاک محلول در آب
  • پمپاژ آب برای بازگرداندن آن به چرخه تولید
  • حذف عوامل آلوده کننده محیط زیست طبیعی

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان

فروش و اجرای سیستم های مدار بسته یک کار تخصصی است که باید با دقت بسیاری انجام شود. در کشور ایران هم تعداد کمی شرکت هستند که توانایی نصب و راه اندازی این سیستم ها را داشته باشند. برای خرید سیستم مدار بسته جهت شیلات پرورش ماهی قزل آلا یا ماهی آزاد، می توانید با ما ارتباط بگیرید. فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در سراسر کشور انجام می پذیرد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در اصفهان

برای اطلاع از شرایط فروش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.