فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران

فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران انجام می شود. در سال های اخیر به خاطر رشد جمعیت جهان و نیاز پروتئینی انسان ها، پرورش ماهی به یک تجارت پر رونق و پرسود تبدیل شده و اکثر کشورها می کوشند با بهره گیری از تکنولوژی، راهی به این صنعت پیدا کنند. استفاده از سیستم های مدار بسته در پرورش انواع آبزیان می تواند راه گشای بسیاری از کشورها در آینده پرورش ماهی جهان باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران

حساسیت ماهی به خصوص ماهی قزل آلا، به عوامل محیطی آبی و تاثیرات مستقیم O2، NH4، PH و دیگر عوامل بیولوژیکی در روند حیات و رشد آبزیان، سبب شده که ثابت نگه داشتن این موارد مهم، به یک ضرورت در امر پرورش ماهی بدل شود. با توجه به اهمیت عوامل نامبرده شده در رشد ماهی، می توان جهت افزایش تولید در پرورش فوق متراکم و کوتاه کردن دوره ی رشد ماهی و بهبود کیفیت آبزیان، تنها با کنترل و ثابت نگه داشتن بسیاری از عوامل ذکر شده، به نتایج خوبی دست یافت.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران

در همین راستا تمامی سیستم های مدار بسته پرورش ماهی، با تنظیم کردن و احیای آب مصرفی در چرخه پرورش ماهی، در جهت افزایش تولید با کیفیت گام های موثری بر می دارند. آبی که در حوضچه های پرورش مورد استفاده قرار می گیرد، از نظر اکسیژن فقیر شده و فضولات ماهی و مواد سمی آن نیز به شدت افزایش می یابند، سیستم مدار بسته با بهره گیری از میکروفیلترها مواد معلق در آب را حذف می کند و با استفاده از بیوفیلترها با تبدیل آمونیوم به نیتریت و نیترات زیر رنج مجاز و همینطور تزریق اکسیژن مایع به آب، مجددا آب را برای ورود به چرخه تولید احیا می کند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران

مزایای استفاده از سیستم مدار بسته:

  • افزایش کیفیت تولید ماهی به خاطر کنترل مداوم عوامل حیاتی آبزی
  • افزایش ظرفیت تولید با بالا بردن تراکم ماهی در یک حوضچه های با ظرفیت پایین
  • رشد سودآوری شیلات با هزینه پایین

برای کسب اطلاع از شرایط فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی در مازندران و سایر مناطق کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.