فروش عمده ماهی قزل آلا زنده در تهران

فروش عمده ماهی قزل آلا زنده در تهران و هم‌چنین فروش عمده بچه ماهی برای تکثیر بیشتر و بالا بردن کیفیت ماهیان مولد برای مصرف شیلات‌ها و مراکز پرورش ماهی صورت می‌گیرد. اصولا درخواست خرید ماهی قزل آلا از مناطقی‌ست که میزان تولید بالایی دارند و هم‌چنین، ماهی تولیدی‌شان نیز از نظر کیفیت و بهداشت و سالم بودن ثابت شده است. فروش عمده ماهی قزل آلا زنده در تهران که یکی از این مناطق پرفروش است حتی با گذر زمان بیشتر و بیشتر می‌شود.

فروش عمده ماهی قزل آلا زنده

آیا می‌دانید که برای انتقال ماهی قزل آلا زنده، حمل و نقل و ارسال آن چگونه انجام می‌شود؟

 حمل و نقل ماهی:

برای تمام مراکزی که در امر پرورش و تکثیر ماهی قزل آلا فعالیت دارند، برای تامین بچه ماهی مورد نیاز و جابه‌جایی بچه ماهی برای مراکز دیگر و هم‌چنین تهیه ماهیان مولد، لازمه‌ی این است که یک‌سری ابزار و و سایل برای انتقال ماهی فراهم باشد و نباید فراموش کرد که اطلاعات و دانش لازم در این زمینه برای شیلات‌داران و دست‌اندرکاران این امر تکمیل کننده‌ی یک انتقال موفقیت‌آمیز خواهد بود.

 جابه‌جایی ماهیان:

به طور کلی جابه‌جایی ماهیان به دو روش صورت می‌گیرد:

  1. حمل و نقل باز
  2. حمل و نقل بسته

حمل و نقل باز: در این روش ماهیان را با قرار دادن در تانکرها و ظروف پلاستیکی مخصوص در قسمت اتاق بار وانت جای می‌دهند. به علت تبادل گاز بین آب حاوی ماهی و محیط اطراف این روش به نام روش باز نامیده شد.

حمل و نقل بسته: در این روش ماهیان را با قرار دادن در کیسه‌های مشمعی شفاف و دربسته که یک‌سوم آن را آب همسان با آب محل زندگی ورشد ماهی و دوسوم باقی‌مانده را از اکسیژن خالص پر می‌کنند و سپس با بارگیری عملیات حمل و نقل انجام می‌گیرد.

 نکات مهم در حمل و نقل ماهی قزل آلا

نکاتی وجود دارد که برای حمل و نقل ماهی حتما باید رعایت شوند:

  • نظارت مداوم و کنترل اکسیژن‌رسانی در مدت حمل و نقل
  • جلوگیری از بالا رفتن دما با استفاده از کیسه‌های یخ
  • قطع غذای ماهی تا 24 ساعت بعد از حمل و نقل برای عادت کردن ماهی قزل الا به محیط زندگی جدید
  • آب محل رهاسازی و آب حامل ماهی باید هم‌دما باشند.
  • قطع غذای ماهی 48 ساعت قبل از بارگیری

و یک‌سری نکات دیگر که همه‌ی این نکات باید دقیق و به نحوی اجرا شوند که موجب وارد شدن استرس به ماهی قزل آلا نشود زیرا وارد کردن استرس به ماهی سبب اختلال در رشد و یا حتی بیماری آن خواهد شد.

فروش عمده ماهی قزل آلا زنده

یکی از دلایل مهم در فروش عمده ماهی قزل آلا زنده در تهران با سابقه‌ی طولانی وجود افراد متخصص و خبره در این زمینه و رعایت تمام اصول حمل و نقل است که باعث شده تهران به عنوان یکی از مناطق قابل اعتماد برای فروش ماهی قزل آلا زنده شناخته شود. هم‌چنین فروش ماهی قزل آلا صید شده نیز در این استان آمار بسیار بالایی دارد و تهران را به یکی از قطب‌های تولید و فروش ماهی قزل آلا تبدیل کرده است.

3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.