فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت بازار

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت بازار به تمام نقاط ایران در شرکت ما انجام می شود. پرورش انواع ماهی قزل آلا رنگین کمان و سالمون در سایزهای مختلف و تولید فیله پاک شده تازه و منجمد به صورت بسته بندی و در وکیوم های استاندارد در سال 98 در شرکت ما انجام می گیرد. امکان خرید ماهی قزل الا لاشه و فیله در بازار تهران و سایر شهرستان های کشور وجود دارد. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت عالی

نحوه تولید فیله ماهی قزل الا و سالمون:

خرید فیله ماهی قزل آلا و سالمون به خاظر راحتی در استفاده و مسائل بهداشتی در تولید آن، برای برخی از مشتریان ارجحیت دارد. ولی با توجه به شرایط تولید و فرآوری آن، قیمت بالاتری از ماهی پیا می کند. فیله ماهی اگر در شرایط استاندارد و مناسب تولید و منجمد شود، الویت بلاتری در خرید برای مشتریان پیدا خواهد کرد. در کشورهای پیشرفته هم ماهی بیشتر به صورت بسته بندی و وکیوم به فروش می رسد تا به صورت لاشه و فله. در زیر به شرایط و نحوه ی تولید فیله ماهی قزل الا در کارخانه اشاره می کنیم:

 1. صید ماهی قزل الا زنده اولین گام در تولید فیله می باشد.
 2. پس از صید، ماهی توسط ماشین های یخچالدار به کارخانه پاک سازی و بسته بندی حمل می شود.
 3. در کارخانه، شکم ماهی از آبشش و سایر اعضا بدن ماهی پاک می شود.
 4. ماهی شکم خالی در این مرحله یا وارد چاله انجماد می شود و یا برای تبدیل شدن به فیله به قسمت بعد منتقل می شود.
 5. ماهی با توجه به سایز و نوع آن (سالمون یا رنگین کمان) به فیله تبدیل می شود.
 6. در مرحله بعد، لاشه یا فیله مورد نظر داخل وکیوم های آماده می شود.
 7. در مرحله آخر، ماهی وکیوم شده به تونل انجماد سریع منتقل می گردد.

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت عالی

شرایط فروش فیله ماهی قزل آلا:

نوسانات قیمتی در بازار و اقتصاد ایران سبب شده تا این روزها تمامی فروشندگان فقط به صورت نقدی حاضر به فروش کالای خود باشند. در مورد ماهی قزل الا هم این شرایط به صورت شدیدتری وجود دارد. به طوری که خرید بچه ماهی و تخم چشم زده ی ماهی قزل آلا وارداتی کاملا نقد و تابع ارز می باشد. خوراک ماهی هم شرایطی بهتر از این ندارد. پس پرورش دهندگان ماهی قزل آلا چاره ای جز فروش نقدی در شرایط فعلی نخواهند داشت. در زیر به شرایط فروش فیله ماهی شرکت اشاره می کنیم:

 • بدلیل تنوع سایز بندی ماهی و نوع آن، مشتری باید نوع و سایز، نوع بسته بندی، وزن، تازه یا منجمد و نحوه تحویل بار را در ابتدا تعیین نماید.
 • قیمت ماهی بر اساس میزان خرید و مقصد تحویل بار متفاوت خواهد بود.
 • امکان تحویل ماهی تازه به صورت شکم خالی نیز وجود دارد.
 • در فروش های عمده، جهت آماده سازی محصول، واریز پیش پرداخت و بستن قرارداد الزامی است.
 • در زمان تحویل بار تصویه انجام می شود.
 • امکان صادرات محصولات تولیدی شرکت بدلیل وجود مجوزهای دامپزشکی و صادراتی لازم وجود دارد.
 • در صورت بالا بودن حجم سفارش، محصول در چند مرحله آماده و تحویل مشتری می گردد.

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت عالی

شرایط حمل و نگهداری فیله ماهی قزل آلا:

از مهمترین مراحل تهیه و فروش ماهی قزل آلا، شرایط نگهداری و حمل و نقل آن می باشد. یک حمل و نقل غیر اصولی می تواند یک محصول خوب پرورش یافته و مناسب را کاملا از بین ببرد یا از نظر قیمت پایین بیاورد. شرایط انتقال ماهی قزل آلا، چه تازه و چه منجمد بسته بندی، دارای قواعد و شرایطی می باشد که مخصوصا برای فروش های صادراتی باید از آن ها آگاهی داشت و رعایت نمود. در زیر به شرایط حمل فیله ماهی قزل اشاره می شود:

 1. فیله ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در تونل انجماد با دمای منفی 40 درجه سانتی گراد منجمد می شود، به همین خاطر بهتر است که ماهی در زمان حمل توسط خودورهای یخچالدار جابجا شود و در سردخانه های مجهز نگهداری شود.
 2. در هر پارت انتقال بار، وزن بارگیری حداکثر 20 تن می باشد.
 3. حداقل فروش بار به صورت عمده 500 کیلوگرم می باشد.
 4. در بارهای صادراتی، کانتینر درب کارخانه پلپ می گردد و تا کشر مقصد باز نمی شود.

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت عالی

قیمت فروش فیله ماهی قزل الا:

شرایط فروش و قیمت فیله ماهی قزل آلا با فروش ماهی قزل آلا زنده و لاشه متفاوت است. فیله ماهی قزل آلا بسته به شرایط سفارش، اندازه و زن، استخوان کشی شده و نشده، کیفیت و تازگی محصول، داشتن آزمایشات لازم و تاییدیه های صادراتی یا عدم آن ها می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. لذا قیمت این کالا در کارخانه های مختلف ممکن است تفاوت های فاحشی داشته باشد. از اینرو توصیه می شود که خریداران شرایط تحویل بار و مشخصات محصولشان را کاملا اعلام نمایند و پس از آن قیمت بگیرند. در مطلب زیر لیست قیمتی فیله ماهی قزل آلا را نام می بریم:

 • قیمت فیله ماهی قزل آلا پاک شده و منجمد، کیلویی 40000 تومان می باشد.
 • قیمت فیله ماهی سالمون پاک شده و منجمد، کیلویی 55000 تومان می باشد.
 • قیمت هر کیلو ماهی قزل آلا شکم خالی منجمد، 36000 تومان است.
 • قیمت فیله ماهی قزل آلا وکیوم، هر کیلو 45000 تومان.

فروش فیله ماهی قزل آلا با قیمت بازار

خرید ماهی قزل آلا:

تمامی کارخانجات فرآوری ماهی قزل آلا، جهت تامین سفارشات مشتریان خود، اقدام به خرید ماهی قزل آلا سایز سفارش، از پرورش دهندگان می کنند. شرکت ما الارقم داشتن شیلات های پرورش ماهی، طبق سفارشات و مازاد بر تولید خود از بین پروش دهندگان با مجوزف اقدام به خرید ماهی می نماید. از اینرو در صورت داشتن ماهی قزل آلا و سالمون با وزن مناسب بازار و تاییدیه های لازم با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.