فروش ماهی قزل الا سالمون در میادین تره بار

فروش ماهی قزل الا سالمون در میادین تره بار به صورت لاشه تازه، فیله پاک شده و منجمد در سایزهای 1.5 تا 4 کیلوگرم با قیمت عالی در شرکت ما انجام می شود. ماهی قزل آلا سالمون ایران با گوشت نارنجی شناخته شده است و بیشتر به منظور صادرات به کشورهای مختلف استفاده می شود. این ماهی با طعم عالی و خواص کاملا شبیه سالمون نروژی، در دنیا طرفداران زیادی دارد و سالانه از کشورهای روسیه، اماراتت و چین درخواست خرید این ماهی به ایران داده می شود. امکان خرید عمده به صورت بسته بندی و وکیوم منجمد و با بهترین کیفیت در سال 97 و 98 در شرکت ما وجود دارد.

فروش ماهی قزل الا سالمون در ایران

تفاوت ماهی قزل الا معمولی با ماهی قزل آلا سالمون:

شاید یک فرد معمولی در نگاه اول متوجه تفاوت در ظاهر انواع ماهی ها نشود و فقط اسم چند نمونه ماهی را بلد باشد. اما در واقع ماهی ها  نژادهای مختلفی در دنیا دارند و هرکدام خواص و فوایدی در نوع خود دارا می باشند. ماهی قزل آلا هم در دنیا نمونه های مختلفی دارد ولی بیشتر به صورت ماهی قزل الا رنگین کمان شناخته شده است. قزل آلا رنگین کمان خود نژاد پرورشی دارد و نژاد وحشی، که این نام گذاری ها بخاطر شرایط نگهداری و رشد آن ها بوده است. در زیر به تفاوت های مختلف دو نمونه ماهی قزل آلا رنگین کمان اشاره می شود:

 1. اولین تفاوت این ماهی ها، در اندازه جثه ی آنها می باشد، ماهی سالمون دارای جثه ی بسیار بزرگتری نسبت به ماهی قزل آلا معمولی است.
 2. در ظاهر هم، ماهی سالمون در انتهای بدنش بر خلاف ماهی قزل آلا معمولی خال ندارد.
 3. فک بالایی ماهی سالمون از چشمش بالاتر نمی رود، در صورتیکه فک ماهی معمولی بالاتر از پشم آن است.
 4. رنگ گوشت ماهی سالمون نارنجی رنگ است در صورتیکه گوشت ماهی قزل الا معمولی صورتی کم رنگ می باشد.
 5. گوشت ماهی سالمون درصد چربی بیشتری نسبت به ماهی قزل آلا معمولی دارد و لذیذتر می باشد.
 6. بیشتر بخوانید: ماهی خشک

ماهی آزاد سالمون در کجاها زندگی می کند:

ماهی آزاد سالمون در کجاها زندگی می کند:

اکثر ماهیان آزاد جهان در آب های شیرین سراسر جهان متولد می شوند و سپس با استفاده از جریان رودخانه ها وارد اقیانوس می شوند. در اقیانوس رشد می کنند و برای تولید مثل مجددا به آب های شیرین باز می گردند. ماهی سالمون هم ماهی آب های آزاد شمال می باشد و بیشتر در آب هاب رودخانه های آمریکا زندگی می کرده است و رفته رفته به سراسر جهان مهاجرت کرده است. ولی در حال حاضر به لطف افزایش شیلات های پرورش ماهی قزل آلا در دنیا و پرورش در محیط مصنوعی این ماهی، معمولا در اکثر رودخانه ها و آب های آزاد می توان ردی از این ماهی یافت. ماهی با وزن 1 تا 7 کیلوگرم.

ارزش غذایی ماهی سالمون:

ارزش مصرف گوشت سفید به خصوص ماهی و در انواع ماهیف ماهی سالمون در کل دنیا بر کسی پوشیده نیست. غنی بودن این ماهی از انواع مواد مورد نیاز بدن انسان و نداشتن هیچگونه عوارض مصرف، باعث بالا رفتن ارزش غذایی ماهی قزل آلا سالمون شده است. در زیر به تعدادی از فواید غذایی این ماهی اشاره می کنیم:

 • مصرف این ماهی برای سلامت قلب و عروق مفید است.
 • موجب کاهش سطح استرس در بدن می شود.
 • سبب کاهش سطح کلسترول بد بدن می شود.
 • موجب کنترل و کاهش فشار خون بالا می گردد.
 • موجب تقویت عملکرد مغز می شود.
 • مفید برای پوست در برابر اشعه فرابنفش خورشید است.
 • ماهی سالمون سرشار از امگا3 می باشد.
 • ماهی قزل آلا غنی از پروتئین و ویتامین های گروه b می باشد.
 • خوردن ماهی قزل آلا باعث جوانی و پیشگیری از پیری زودرس می شود.
 • اسیدهای چرب مورد نیاز در بدن انسان در گوشت قزل آلا یافت می شوند.

فروش ماهی قزل الا سالمون در ایران

نحوه فروش ماهی قزل الا سالمون:

امروزه فروش ماهی به اشکال مختلفی انجام می شود. در ایران هم بسته به نوع ماهی و میزان تقاضای شما برای خرید ماهی روش های فروش متفاوت می باشند. به عنوان مثال فروش ماهی مثل ماهی سالمون ایرانی، که در کشور به صورت محدود تولید می شود و بخاطر عدم شناخت درست این ماهی می باشد، شرایط فروش خاصی دارد. در حال حاضر در سراسر کشور برخی مغازه های ماهی فروشی اقدام به فروش خرده این ماهی می کنند که عمدتا هم در تهران می باشند. حال در این مطلب به ذکر مراحل فروش ماهی سالمون می پردازیم:

 • مراجعه به سایت های شرکت ما
 • تماس با قسمت فروش شرکت
 • اعلام قیمت و آگاهی از مشخصات محصول
 • بستن قرارداد یا ثبت سفارش
 • واریز پیش قرارداد
 • تولید سفارش و ارسال محصول برای مشتری

فروش ماهی قزل الا سالمون در ایران

قیمت ماهی قزل آلا سالمون تازه و منجمد:

امروزه با شرایط سخت تولید محصولات داخلی در کشور و نوسانات مواد مصرفی، خوراک و مکمل ای دارویی، قیمت گذاری برای تولیدات بسیار دشوار شده است. از یک طرف زحمات و سرایه گذاری تولید کننده و از طرفی هم قدرت خرید مردم قرار دارند. ولی در علم اقتصاد همیشه این شرایط وجود داشته و قیمت معمولا در نقطه ی تعادل این دو طرف قرار می گیرد و معمولا مقدار عرضه و تقاضای ماهی قزل آلا قیمت انجام معاملات را مشخص می کند. اگر ماهی زیاد تولید شودف قیمت کمتر و اگر تولید کاهش یابد قیمت افزایش می یابد. در زیر به قیمت امروز ماهی سالمون اشاره می شود:

 • ماهی قزل آلا سالمون از 1.5 تا 4 کیلو کیلویی 29000 تومان
 • ماهی قزل آلا سالمون شکم خالی منجمد کیلویی 40000 تومان
 • ماهی سالمون منجمد شکم خالی بدون سرو دم و استخوان، کیلویی 46000 تومان.

با توجه به تغییرات قیمتی در زمان خرید قیمت بروز ملاک فروش ماهی قزل الا سالمون در ایران خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.