قیمت ماهی قزل آلا تازه سال 98

قیمت ماهی قزل الا تازه سال 98 به روز اعلام می شود. با وجود جمعیت قابل توجه تهران و سرانه مصرفی که ماهی قزل آلا در بین مردم و رستوران های این کلان شهر دارد، برای مردم تهران خرید ماهی قزل آلا با قیمت مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است. حضور ماهی قزل آلا به عنوان منبعی سرشار از پروتئین و امگا3، در سفره های همه ی اقشار جامعه در سطح های اقتصادی کشور مختلف لازم و ضروری است. برای اطلاع از شرایط فروش ماهی قزل آلا منجمد و تازه در سال 98 با ما ارتباط بگیرید.

ماهی قزل آلا تازه در تهران

مصرف ماهی قزل آلا:

امروزه انواع آبزیان منجمد با بسته بندی و اشکال مختلف در فروشگاه ها و هایپر مارکت های تهران و سایر شهرهای ایران به وفور یافت می شوند، اما برخورداری از امکان تهیه و مصرف ماهی قزل آلا تازه حق مردم کل کشور می باشد. چرا که بساری از منابع مورد نیاز بدن انسان در گوشت ماهی قزل آلا و یالمون یافت می شود. اما منتاسفانه با مشکلات اقتصادی اخیر و بالا رفتن قیمت ماهی قزل در سال 98، بسیاری از مردم کشور توان خرید ماهی شان را از دست دادند!! این در حالی است که صرانه ی مصرف ماهی هر ایرانی از متوسط جهانی بسایر کمتر بود!

رنج قیمتی ماهی قزل آلا در بازار تهران:

قیمت گذاری ماهی قزل الا در ایران به خصوص در سال 98 به بعد به این صورت است که بر اساس میزان ماهی ورودی به بازار بعثت تهران و تقاضاهای خرید برای ماهی، نرخ روزانه ی فروش ماهی مشخص شده و معاملات کشور بر اساس این قیمت انجام می شود. این شرایط از زمانی به وجود آمد که، خوراک ماهی و بچه ماهی وارداتی بشدت گران شد و تعادل عرضه و تقاضای بازار معاملات ماهی قزل آلا رنگین کمان ایران بهم خورد. در زیر به برخی از قیمت های روز ماهی قزل اشاره می شود:

 • ماهی قزل آلا در شیلات از 26000 تا 26500 تومان
 • قزل آلا صورتی قیمت در شیلات از رنج 28000 تومان تا 29000 تومان
 • ماهی قزل آلا سایز، از قیمت 26000 تا 26500 تومان
 • قیمت خرده فروشی در بازار، از رنج 27000 تا 35000 تومان.

ماهی قزل آلا تازه در تهران

دلایل خرید ماهی قزل آلا منجمد:

 • جالب است که بعضا عرضه ی ماهی منجمد به نسبت ماهی تازه با قیمت بیشتری انجام می شود و بدلیل نداشتن حق انتخاب در بیشتر مناطق کشور مردم به ناچار ماهی قزل آلای منجمد را خریداری می کنند.
 • همچنین راحتی در نگهداری و عدم نیاز به پاک کردن ماهی از دیگر دلایل استقبال مردم از ماهی منجمد می باشند.

فروش اینترنتی ماهی قزل آلا در ایران:

با استفاده از فروش اینترنتی و امکانات حمل سریع ماهی به تمامی نقاط کشور، شما می توانید در هر زمان و در هر فصلی ماهی قزل آلا تازه را با نازلترین قیمت تهیه نمایید، در ضمن وجود استخرهای پرورش ماهی در اطراف کرج و تهران، امکان توزیع ماهی قزل آلا تازه را در کمترین زمان در تهران فراهم کرده است. در زیر به برخی از مزایای فروش اینترنتی ماهی قزل آلا اشاره میکنیم:

 1. خرید آسان و با سرعت بیشتر
 2. حق انتخاب بین فروشندگان مختلف با قیمت های متعدد
 3. خرید ماهی به صورت تازه به تازه و روزانه
 4. برخورداری از ماهی تمام مناطق کشور

ماهی قزل آلا تازه در تهران

خرید ماهی قزل آلا تازه به صورت عمده:

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده زمانی اتفاق می افتد که مشتری به اندازه ی حداقل 1 تن به بالا ماهی نیاز داشته باشد. بیشتر مشتریان از این دست یا صادر کنندگان ماهی قزل آلا به خارج هستند، یا کارخانه های فرآوری ماهی و یا ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی. اما خرید ماهی به صورت عمده نیازمند رعایت نکاتی است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • خرید عمده ماهی با سایز و اندازه ی مشخص انجام می شود.
 • قیمت خرید عمده ماهی قزل آلا برای همه ی مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • بسته به محل فروش ماهی، محل استفاده و بحث قیمت، می بایست به کیفیت ماهی توجه خاصی نمود.
 • در زمان بارگیری حضور فرد یا نماینده ی وی ضروری است.
 • انجام آزمایشات و تاییدیه ی دامپزشکی به منظور صادرات ماهی قزل آلا لازم می باشد.

قیمت ماهی قزل آلا تازه سال 98

قیمت ماهی قزل آلا سال 98:

ماهی قزل الا ایران در سال 98 مطابق با بالا رفتن قیمت خوراک ماهی و تخم چشم زده ی ماهی، افزایش ناگهانی داشت. اما از آنجایی که افزایش قیمت ماهی سبب شد تا میزان خرید مردم در بازار کاهش یابد، فروشندگان برای فروش ماهی خود مجبور به کاهش قیمت آن شدند. به همین خاطر در سال 98 و بعد از آن تنها عامل تعیین کننده ی قیمت ماهی در بازار را عرضه و تقاضای ماهی تشکیل می دهد. بر همین اساس قیمت ماهی قزل آلا تازه در بازار تهران و میادین تره بار به شرح زیر است:

 1. ماهی قزل آلا سایز به صورت عمده با قیمت 24000 تومان
 2. قیمت ماهی قزل آلا رنگین کمان با سایز 450 تا 800 گرم به قیمت 21000 تومان.
 3. قیمت فروش ماهی قزل آلا سایز 900 تا 1500 گرم به قیمت هر کیلو 23000 تومان.
 4. قیمت ماهی قزل آلا گوشت نارنجی به قیمت هر کیلو 26000 تومان.

صادرات مقیمت ماهی قزل آلا تازه سال 98اهی قزل آلا شهرکرد به روسیه

استان های عرضه کننده ی ماهی قزل آلا تازه در سراسر کشور:

با توجه به گسترش پرورش ماهی قزل آلا رنگین کمان از سال 1340 به بعد در ایران، در حال حاضر شاهد این هستیم که تولید ماهی قزل آلا در کشور به رقم 120000 تن در سال رسیده است. پرورش این حجم از ماهی پرورشی نشان از پتانسیل بالای ایران در این زمینه دارد. بر همین اساس لیست استان های فعال در زمینه ی پرورش ماهی قزل الا را در زیر اعلام می کنیم:

 • استان چهارمحال و بختیاری
 • استان زنجان
 • استان کهگلویه و بویر احمد
 • استان مازندران
 • استان گیلان
 • استان مرکزی
 • استان لرستان
 • استان اصفهان

جهت اطلاع از قیمت ماهی قزل آلا تازه و شرایط ثبت سفارش ماهی قزل آلا، با شمار های زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.