مراکز خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

مراکز خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران بسیار زیاد هستند. عرضه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با قیمت و کیفیت عالی به منظور فروش در بازار تهران و صادرات به کشور های مختلف در شرکت ما انجام می شود. با توجه به میزان خرید و فروش بالای ماهی قزل آلا، مکان های ارائه ی محصول نیز افزایش یافت و روز به روز نیز بر تعداد مراکز عرضه ی ماهی قزل آلا افزوده می شود. برخی از آن ها هم امکان عرضه به صورت عمده و هم امکان عرضه به صورت جزئی را دارند. با توجه به اینکه در ماه های اخیر نوسانات قیمتی زیادی در بازار وجود داشت، برای اطلاع از به روزترین قیمت ها می توانید با واحد فروش که شماره ی آن در همین سایت درج شده، ارتباط برقرار کنید.

مراکز خرید ماهی قزل آلا

مراکز خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران:

همان طور که گفته شد و قطعا می دانید؛ مراکز خرید ماهی زیادی در ایران وجود دارند. در استان های بزرگ تعداد این مراکز بیشتر است. هم چنین در استان هایی که ماهی قزل آلا در حجم وسیع تولید می شود. ماهی قزل آلا از این گونه استان ها به سراسر کشور عرضه می شود. برای خرید ماهی قزل آلا می توانید به محل های فروش ماهی مراجعه کنید. تعدادی از محل هایی که می توانید ماهی قزل آلا مورد نیاز خود را تهیه کنید، عبارتند از:

  1. میدان های تره بار
  2. بازار های محلی
  3. فروشگاه ها
  4. هایپرمارکت ها
  5. مغازه های مختص به فروش خوراکی های دریایی
  6. خرید مستقیم از شیلات
  7. خرید به صورت آنلاین (ساده ترین و کم هزینه ترین روش خرید)

مراکز خرید ماهی قزل آلا

نوع عرضه ی ماهی قزل آلا در مراکز خرید

در مراکز خرید، ماهی قزل آلا در انواع مختلفی ارائه می شود. به طور مثال اگر طالب خرید ماهی قزل آلا منجمد هستید می توانید به فروشگاه ها مراجعه نمایید. اگر می خواهید ماهی قزل آلا زنده تهیه کنید باید به میادین تره بار و یا شیلات ها مراجعه نمایید. اگر ماهی قزل آلا تازه می خواهید می توانید خرید خود را از طریق بازارهای محلی و میادین تره بار و برخی از فروشگاه ها انجام دهید.

مراکز خرید ماهی قزل آلا

توجه داشته باشید که تمام این خریدها را می توان با صرف هزینه ی کمتر به صورت آنلاین انجام داد.

قیمت ماهی قزل آلا عمده در بازار ایران:

خرید و فروش ماهی قزل آلا به صورت عمده شرایط مختلفی نسبت به فروش جزئی آن دارد. در زمان خرید عمده ماهی خریدار به دنبال کمترین قیمت و کیفیت مناسب است و مستقیما به سراغ تولید کننده می رود. اعلام قیمت عمده ی ماهی نیز بسته به شرایطی همچون، وضعیت بازار، میزان تولید ماهی و سایز ماهی قزل آلا می باشد. در شرایط نوسانی فعلی بازار نیز اعلام قیمت ماهی قزل آلا بروز فقط امکان پذیر است. در اینجا لیست قیمت های فعلی ماهی قزل آلا اعلام می شود:

مراکز خرید عمده ماهی قزل آلا در ایران

  • ماهی قزل آلا سایز به صورت عمده به قیمت هر کیلو 28000 تومان
  • قیمت ماهی قزل الا سایز متوسط به صورت عمده هر کیلو 23000 تومان.
  • قیمت ماهی قزل آلا سایز درشت به صورت عمده فروشی هر کیلو 22000 تومان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.