پوشیدن حوله تن پوش گلبرگ در جشن ها یکی از رسومات هندی ها می باشد

تنها با 20 دلار، می توانید یک ست حوله تن پوش گلبرگ سریع از شامل دو حوله حمام، دو حوله دستی و دو حوله دستشویی تهیه کنید.

پارچه نخی خیلی ضخیم نیست، که به آن کمک می کند سریعتر از جایگزین های سنگین خشک شود.

در ارزیابی‌های آزمایشگاهی ما، این حوله‌ها عملکرد بهتری نسبت به برخی از گزینه‌های گران‌تر موجود در بازار داشتند، و نمرات عالی را در تست‌های شستشو به دلیل عدم ریزش الیاف در شستشو و خشک شدن سریع و همچنین کسب امتیازات بالا برای استحکام و ثبات رنگ دریافت کردند.

آنها یک انتخاب عالی برای دانشجویان کالج برای نگهداری در خوابگاه یا یک حوله شروع خوب برای هر کسی است که با بودجه کمی خرید می کند.

به گفته آزمایش‌کنندگان ما، ممکن است آنها نرم‌ترین حوله‌های موجود نباشند، اما ما فکر می‌کنیم که ارزشی استثنایی برای چیزی هستند که دریافت می‌کنید و قیمت آن قابل تضعیف نیست.

اگر 100% پنبه را ترجیح می دهید، این حوله دارای ساختار بافت وافل است که سبک وزن است و در آزمایشات آزمایشگاهی ما به سرعت خشک می شود. ما حوله را ساده برای نگهداری با پیروی از دستورالعمل های مراقبتی ساده یافتیم. یکی از تسترها موافقت کرد و افزود که حوله شستشوی آسانی دارد.

این حوله به اندازه حوله‌های پارچه‌ای سنتی مجلل یا جاذب نخواهد بود، زیرا بدون حلقه طراحی شده است در واقع، برخی از آزمایش‌کنندگان گفتند که بیشتر شبیه یک پتو به نظر می‌رسد اما جنس آن همچنان عالی است و برای نگهداری یا نگهداری حجیم نیست.

بسته بعلاوه، ساختار بافت وافل فوق العاده شیک است و در ارزیابی های ما امتیاز بالایی برای ظاهری جذاب دریافت می کند و چهار رنگ خنثی برای مطابقت با فضای شما وجود دارد.

حوله حمام Haven از 100٪ پنبه ارگانیک ساخته شده است که در ارزیابی های آزمایشگاهی ما به عنوان نرم اما نه خیلی مخملی رتبه بندی شده است. بعلاوه، ارزش آن کمتر از 14 دلار به ازای هر حوله است، که بسیار مقرون به صرفه تر از سایر حوله های پنبه ای ارگانیک موجود در بازار، از جمله حوله های تست شده دیگر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.